Söz Gıda
Söz Gıda

TARİHÇE

1985 yılında Konya toptancılar çarşısında 50 m2’lik bir dükkânda başlayan yolculuğumuz, ilk günkü heyecanla devam etmekte ve büyük bir gurur la 30. yılına ulaşmış bulunmaktadır. Adi ortaklık la başlayan faaliyetlerimiz 1998 yılında A.Ş’ ye dönüşerek kurumsallaşma ve şirketleşme yolunda ilk adımlarını atmış ve her yıl her alanda kendini geliştirerek yoluna devam etmiştir.
 
Uzun yıllar Konya, Karaman, Aksaray, Nevşehir illerinde, Ülkemizin seçkin firmalarının gıda ve temizlik ürünlerinin satışını ve dağıtımını yapan firmamız, 2001 yılından itibaren Ülker ürünlerinin satışını ve dağıtımını yapmaktadır. Halen 9000 m2 kapalı deposu ve 125 çalışanı ve 90 araçlık satış ve dağıtım filosu ile Konya, Karaman ve Aksaray illeri ve ilçelerinde yaklaşık 3600 noktaya hizmet etmektedir.
 
Şirketimiz Ülker dışında Karapınar’da Arçelik bayiliğini uzun yıllardan beri sürdürmektedir.Grubumuza kazandırdığı 4 ayrı şirket ile yeni sektörlere girmemizde en büyük desteğimiz olan SÖZ GIDA bu güne kadar grubumuzun amiral gemisi vazifesini üstlenmiştir.
 


33 133